אטרקציות באזור רמת הגולן22/12/2016

זמן איכות עם בני המשפחה:
משפחה היא הדבר החשוב בחיינו. חשוב מאד לשים לב כי אנו עושים תמיד פעולות שמביאות ללכידות וגיבוש בני המשפחה יחדיו שכן במהלך השגרה היום-יומית כל בן משפחה עסוק במטלות, עבודות, לימודים וכדומה. אלו מכם שמעוניינים לערוך גיבוש משפחתי מוזמנים להגיע אל אזור רמת הגולן. ניתן לערוך באזור זה טיולים מרתקים או להגיע אל אטרקציות שנמצאות באזור. אם אתם מעוניינים להגיע ולערוך אטרקציות באזור רמת הגולן להלן מספר טיפים שיסייעו לכם בנושא:

כיצד לתכנן יום גיבוש משפחתי?

1. להתייעץ יחדיו: אם אתם מעוניינים להגיע כל המשפחה אל רמת הגולן על מנת ליהנות מהאטרקציות הנמצאות באזור זה, המלצתנו היא כי תתייעצו יחדיו, זאת במידה והילדים נמצאים בגילאים בוגרים וניתן לעשות זאת איתם. תבדקו עם כל בן משפחה אילו אטרקציות מעניינות אותו.

2. לבדוק חופשים: חשוב מאד לבדוק כי ביום בו אתם מעוניינים להגיע אל האטרקציה יכולים כל בני המשפחה לקחת יום חופש מהעבודה או מהלימודים. אם החלטתם שאתם מעוניינים לערוך את האטרקציה בסוף השבוע תבדקו כי הדבר אכן מתאים לכל בני המשפחה.

3. להחליט על סכום התקציב: החליטו מהו הסכום הכספי אותו אתם מעוניינים להשקיע. ככל שמשפחתכם יותר גדולה כך יהיה עליכם להשקיע יותר כסף, לכן מומלץ להחליט על הסכום הכספי אותו אתם רוצים להשקיע ובהתאם לכך לחפש אר אטרקציות באזור רמת הגולן.

וילות באזור רמת הגולן

אטרקציות באזור רמת הגולן:

להלן 3 אטרקציות באזור רמת הגולן אשר יעניקו לכם יום גיבוש משפחתי בלתי נשכח:

1. פלגי בזלת: אטרקציה זו נמצאת ברמות שברמת הגולן. כחלק מאטרקציה זו תוכלו כל בני המשפחה ליהנות משלל פעילויות הכוללות בין היתר טיולי זריחה, טיולי לילה, טיולי ג'יפים ועוד. אז אם בא לכם לעבור חוויה משפחתית מלאת אדרנלין, פלגי בזלת היא האטרקציה המתאימה עבורכם. נציין כי אטרקציה זו פועלת בכל ימות השבוע ויש צורך בתיאום מראש. טלפון ליצירת קשר 0522-417-852.

2. חי טל: חי טל שוכן בקיבוץ אורטל שברמת הגולן. אטרקציה זו מתאימה למשפחות עם ילדים ובמהלך הביקור בחי טל ייחשפו המבקריים למגוון רחב של בעלי חיים. במקום מתקיימים סיורים מודרכים, רכיבה על סוסי פוני וקיימות פעילויות מגוונות עבור ילדים. החי טל פועל בכל ימות השבוע בין השעות 8:30-16:00. יש צורך בתיאום מראש.

3. נקודת חן: נקודת חן היא חוות סוסים השוכנת בעין זיון שברמת הגולן. משפחות שמגיעות אל האטרקציה נהנות מטיול משפחתי שאורכו הוא כשעה. במהלך טיולים אלו נחשפות המשפחות לנופים מרהיבים ועוצרי נשימה. אטרקציה זו פועלת על פי תיאום מראש. טלפון ליצירת קשר: 0549-788-361.