איך בוחרים וילות לאירועים25/10/2012

איך בוחרים וילות לאירועים

הפקת אירוע היא מלאכה לא פשוטה, בפני מארגני אירועים שמבקשים לקיים את האירוע שלהם בוילה יוקרתית עומדת החלטה לא פשוטה. השלב הראשון בכל הפקת אירוע מתחיל בבחירת המיקום והמועד. שתי הבחירות מושפעות זאת מזו, ישנו הבדל משמעותי בין וילות לאירועים בעונת הקיץ לבין וילות לאירועים סגורים של חורף. התאמת סגנון האירוע לתנאי מזג האוויר הצפויים ביום האירוע קריטית להצלחתו.

וילות לאירועים מיועדות לחברות לאנשי עסקים, מסיבות סיום, אירועים משפחתיים ושאר מסיבות או כנסים. הבחירה בוילות על פני אולמות האירועים השגרתיים מגיעה לאחר שהקהל כבר עייף מכל האירועים השגרתיים. מפיקי אירועים שמעוניינים ליצור אירוע מיוחד שיהפוך לשיחת היום בוחרים וילה לאירועים שמציעה מתחם אירוח מפואר, בריכת שחייה, פינות ישיבה לאורחים, חדרי רחצה ועוד.

וילות לאירועים גדולים
ראשית חשוב לציין כי ישנו הבדל משמעותי בין וילה לאירועים גדולים לבין וילות שמיועדות לנופש. בעוד שעיקר תשומת הלב בוילות הנופש מוקדשת לשילוב אטרקציות נופש במתחם, בעלי וילות לאירועים מעדיפים לחלק את המתחם בצורה שונה. בכל וילה לאירועים שמיועדת לקליטת 100 אורחים ויותר יש צורך במתחם אירועים גדול בו אפשר יהיה להציב שולחנות וכיסאות, עמדות קייטרינג, בר משקאות ולאפשר תנועה של מלצרים ואורחים.
וילות נופש רגילות לא תוכלנה להציע למפיקי האירועים את התנאים להם הם זקוקים, בוילות הנופש אפשר לקיים אירועים שמיועדים ל-50 איש פחות או יותר. פרט למתחם גדול מתבקשים בעלי וילות לאירועים להציע גם חדרי רחצה ושירותים לאורחים, מגרשי חנייה, אבטחה, שירותי חשמל ותאורה ופוליסות ביטוח מתאימות. הפעלת מתחם אירועים גדול, שמארח מאות אנשים, דורשת הערכות מוקדמת וניסיון.

עצות שימושיות לבחירת וילה לאירועים:
1. ממש כמו בשכירת אולם אירועים גם בשכירת וילה כדאי לבקש להגיע אל המקום ולצפות באירוע.

2. הקפידו להעלות על הכתב את תנאי שכירת המקום וציינו בהסכם את תנאי הביטול, כל ההתחייבויות של בעל הוילה, הציוד שכלול במחיר, תנאי התשלום ושאר פרטים חשובים.

3. וילה לאירועים שממוקמת באזור מרוחק דורשת מפת הגעה, צרפו להזמנה שנשלחת לאורחים מפת הגעה והציעו להם הנחיות והכוונות נסיעה.

4. בעונות השיא הוילות זוכות לביקוש רב ויש להקדים ולבצע את ההזמנה. בחודשים פחות עמוסים אפשר יהיה ליהנות ממחירים זולים יותר. מארגני אירועים שבוחרים לקיים את האירוע בעונת החורף יוכלו למצות וילה לאירועים במחיר נוח לכל כיס.

וילה לאירועים

אטרקציות  שאפשר לשלב באירוע
אחד היתרונות הבולטים ביותר בשכירת וילה לאירועים הוא החופש לעצב את המתחם ולשלב בו את כל סוגי האטרקציות. וילות לאירועים מציעות למארגני אירועים אפשרות לשלב אטרקציות שמתאימות לרחבת הריקודים לצד אטרקציות שמתאימות לאירועים יוקרתיים וסולידיים יותר. אירועים לילדים, בני נוער וצעירים כדאי לשלב עם מוזיקה, צבעים, הופעות בידור, ריקודים ופעילויות ספורט או משחקי ענק. וילה לאירועים היא פתרון נהדר בעבור חגיגות גיל מצוות, בני נוער נהנים ממסיבות בריכה ושאר הפעלות ומשחקים על הדשא.