וילות ל 20 איש להשכרה05/03/2017

כל אחד מאתנו זקוק לצאת לחופשה ולשבור את השגרה. להחליף אוויר להחליף אווירה, לנשום אוויר אחר, לקום בבוקר אל נוף אחר שמשתקף מהחלון, ובקיצור, לצאת לכמה ימים מהמקום המוכר והשגרתי. אין לתאר את הרווחים ואת התועלת שיוצאים מימי החופשה והמרגוע הללו. חברים או בני משפחה יכולים להתארגן להם יחד לחופשה וליהנות מהרבה אקשן והווי חברתי באווירה נינוחה בלי לחץ, בלי משימות שנושפות בעורף ובלי למהר לשום מקום. חופשה.
התארגנתם קבוצה של עשרים איש ואתם רוצים לצאת לחופשה. קדימה. לאן נוסעים?

היכן יהיה הכי מוצלח לבלות את החופשה?
כאשר מדובר בחופשה שמונה קבוצה של עשרים איש מדובר בחופשה הרבה יותר מורכבת לתכנון. זה לא כמו חופשה משפחתית זוגית שיכולה להיערך בבית מלון או בצימר קטן ואינטימי. קבוצה שמונה עשרים איש זקוקה למרחב, אך מצד שני אתם כנראה לא רוצים שכל אחד יתכנס לו לחדרו ולא יהיה קשר בין כל הקבוצה, לכן, האופציה הטובה ביותר שעומדת לפניכם, היא החופשה בוילה. כי הוילה היא זו שמציעה את כל מה שאתם צריכים כאשר מדובר בקבוצה גדולה שרוצה לשמור על הפרטיות שלה ולבלות יחד בלי שיהיו עוד אנשים בסביבה.

חופשה בוילה – מכל הסיבות

החופשה בוילה, כפי שכתבנו תהיה הכי מוצלחת במקרה של קבוצה גדולה המונה עשרים איש. למה? איך תיראה החופשה שלכם?

• חופשה שהיא הכי שלכם – החופשה תהיה רק שלכם. הוילה תארח אתכם ברווח בוילה הפרטית והאינטימית כך שלא תפגשו אנשים נוספים שבאו לנוח במקום.

• בריכה פרטית – בוילה יש לכם בדרך כלל את הבריכה הפרטית שהופכת להיות אטרקציה של ממש כאשר מדובר בקבוצה שבאה לבלות במקום. הבריכה עומדת לשירותכם בכל עת ובכל שעה שרק תחפצו לפרוק מרץ או לשחרר את העצמות.

• חופשה משולבת באטרקציות – תוכלו להזמין הפעלה כלשהי מבחוץ כמו הופעה מיוחדת, הרצאה טובה, או אפילו סדנא כלשהי שאלו יעניקו לחופשה שלכם הרבה ערך, צבע ועניין.

וילה ל 20 איש

מה יהיה לכם בוילה?
כאשר אתם בוחרים את הוילה שלכם, אתם מתרשמים מוילות מדהימות עם תמונות מפתות ומגרות וקשה לכם מאוד לבחור. עליכם להתמקד בוילה שמתאימה לכם מבחינת הגודל שלה ומבחינת האזור המועדף עליכם. אחר כך תוכלו להתחיל להתרשם מכל מה שיש לוילות להציע לכם. בדרך כלל יהיו לכם מספר חדרי שינה עבור האורחים, מטבח מאובזר בכל מה שצריך, סלון מרווח עם פינות ישיבה מפנקות, חצר או גינה גדולה ומפנקת שבמקרים רבים תכלול גם את הבריכה ובקיצור כל הפינוקים וכל האפשרויות שיכולות לעשות מהחופשה משהו מיוחד באמת.
אתם תיהנו מכל רגע בוילה ותשמחו שזו הייתה הבחירה שלכם. הבחירה אכן תוכיח את עצמה ואתם תמצאו את עצמכם יוצאים עם טעם הכי טוב מהחופשה. את החופשה הבאה שלכם כבר תדעו היכן לערוך ולא תתלבטו כלל.