5 אטרקציות חינמיות למשפחות באזור אילת14/11/2016

נופש מלכותי בעיר אילת:
אילת היא עיר התיירות הדרומית של ישראל. מדי שנה תיירים רבים פוקדים את העיר אילת ונהנים מנופש חלומי ומשחרר. אם החלטתם גם אתם להגיע לנפוש בעיר אילת ביחד עם כל בני המשפחה שלכם ואתם מעוניינים להעשיר את הנופש בין תחומיה הרי זו לא בעיה כלל. על מנת להקל על ההוצאות הכספיות שלכם אספנו עבורכם רשימה של 5 אטרקציות חינמיות למשפחות באזור אילת. מומלץ טרם ההגעה אל העיר אילת לשבת עם הילדים שלכ לשיחה ובמהלכה לסכם ולתכנן את לוח הזמנים שלכם במהלך הנופש. תכנון יעיל של לוח הזמנים יאפשר לכם ליהנות מנופש מושלם ויוצא דופן.

חופי רחצה:
העיר אילת כוללת חופי רחצה רבים. בחופים ניתן למצוא כיסאות ישיבה, מקלחות, שירותים ומזנון. חשוב לשים לב כי אתם מגיעים אל חוף רחצה בו יש שירותי הצלה.

המזרקה המוזיקלית אילת:
המזרקה המוזיקלית היא חוויה משפחתית. המבקרים נהנים לנוכח המראה של המזרקה ונהנים ממוזיקה מיוחדת שמתנגנת ברקע. המזרקה פועלת בימי שלישי, חמישי, שישי ושבת בשעות 20:00, 21:00, 22:00.

וילות נופש באילת

בקעת עובדה:

בקעת עובדה מורכבת מאדמה חולית ומדובר באתר ארכיאולוגי מרשים ביופיו. הסיור בבקעה עשוי להיות חוויה משפחתית יוצאת דופן.

פארק הצפרות:
פארק הצפרות הוקם במטרה לשרת את האינטרסים של הציפורים הנודדות. במהלך הביקור בפארק מוזמנים המבקרים לטייל בטבע, לצפות בציפורים ולשמוע הדרכה. הפארק פתוח למבקרים כל יום וכל הזמן. טלפון ליצירת קשר: 0507-671-290.

הטיילת המתחדשת אילת:
הטיילת המתחדשת באילת מהווה יעד מבוקש. הטיילת כוללת אטרקציות חינמיות מגוונות ובנוסף ניתן למצוא שם דוכנים, חנויות וכדומה. טיול משפחתי בטיילת המתחדשת יעשיר את זמן הפנאי של כל בני המשפחה ויענה על הצרכים של כל אחד מהם.

כעת כל שעליכם לעשות הוא לבחור היכן אתם רוצים לבלות וליהנות במהלך שהותכם בעיר אילת. כפי שניתן להבין לא חסרות באילת אטרקציות חינמיות עבור משפחות ולכן תוכלו ליהנות מנופש חלומי מבלי להוציא עלויות נוספות.