וילות בצפון למשפחות עם בריכה בזול03/07/2018

וילות בצפון למשפחות עם בריכה בזול – מה מוזיל עלות של נופש בוילה
המשפחה הממוצעת בישראל יכולה להרשות לעצמה בקושי חופשה אחת בשנה. החופשה השנתית הופכת לעניין גדול מאוד ומהר מאוד מגלים שהארגון של החופשה הוא לא פשוט. כל אחד מחפש את הנישה שלו ומביע את רצונותיו השונים, שלאו דווקא מתחברים עם הלך הרוח הכללי של הדברים, או עם התקציב. אגב, גיבוש תקציב הוא חשוב מאוד, מכיוון שיוקר המחייה, אשר משולב עם הוצאה יוצאת דופן של כמה אלפי שקלים במכה אחת, יוצרים מצב בו צריך לעבוד בתוך מסגרת מסוימת.

מרבית העלות של החופשה הולכת על בחירת המקום בו מתאכסנים והתשובה האיכותית והמגוונת ביותר היא בדרך כלל בצפון הארץ. לרוב, צריכה המשפחה לבחור בין בתי מלון לבין וילות או צימרים בצפון, והבחירה היא קריטית, כך שכדאי לבחון טוב והיטב את היתרונות והחסרונות. בתי מלון מציגים יתרונות משלהם, כולל חדר אוכל וסידור יומי של החדר, אך כאשר בוחנים את העניין לעומק, רואים כי בחירה בווילה מפוארת היא עדיפה מכל כך הרבה בחינות.

לבחון את כל האופציות
הווילות בצפון הן זולות יותר בהגדרה. בניגוד לבתי המלון, ניתן למצוא וילות מפוארות ומשודרגות במחירים של בין 3,000 ל-6,000 שקלים ללילה. יש יותר משחק עם המיקום, מכיוון שהווילות מפוזרות בכל רחבי הצפון. יש אנשים שיעדיפו וילה מפוארת הקרובה לאתר או לאזור מסוים בצפון, ואחרים שיעדיפו להתבודד עם המשפחה או עם החברים. האופציות הן רבות, ולא צריך לוותר על שום דבר, אלא להיפך, אפשר להיות יותר בררנים.

וילות מפוארות להשכרה מציעות אלמנט חשוב נוסף וזה פרטיות. יש אנשים שלא אוהבים את ההמוניות של בתי המלון, כאלו שמגיעים לנוח ולא להתעסק עם אנשים נוספים. ככל שיש יותר אנשים, יש יותר סכנות – גניבות ופציעות של ילדים בתוך הבריכה. הפרטיות מעניקה שקט, היא מעניקה אינטימיות ומאפשרת לנו לבלות עם האנשים איתם הגענו לבלות, ולא עוד כל מיני נספחים להם יכולה להיות השפעה רבה על החופשה.

הנוחות של הווילה מתבטאת גם בזה שאפשר לבצע את חלוקת החדרים כפי שרוצים. לא צריך לחיות עם החלוקה של המלון, אלא לקחת וילה גדולה ולסדר את החדרים ככה שלכולם יהיה נוח. לדוגמה, כאשר הילד שלכם רוצה לישון באותו חדר עם הילד של החברים איתם הגעתם, אפשר לסדר את זה מבלי לחשוש, שכן במלון עמוס אנשים קצת מסוכן לשים שני ילדים קטנים בחדר לבד. כשיש את הדינמיות הזו, החופשה יכולה להיות הרבה יותר מהנה.

וילות בצפון למשפחות עם בריכה

אלמנטים חשובים יותר
אין ספק שהאלמנט הכי חשוב בכל וילה זוהי הבריכה. אנשים מגיעים לווילות בדרך כלל בקיץ, כאשר חם מאוד, והם רוצים להצטנן. הבריכות במלונות הן עמוסות, גדושות ומאוד מסוכנות ומלוכלכות. כאשר יש בריכה קטנה ואינטימית, כולם יכולים ליהנות מבלי הצורך לחשוש לגורל הילדים. הכל בטוח ואפשר לשים עין אחת על הילדים בכל עת, דבר שלא מתאפשר כאשר הם רצים בין המוני אנשים אל תוך הבריכה.

הגמישות שמעניקה הווילה מבחינת האוכל היא בונוס עצום. כאשר בוחרים מלון, אין מנוס מאשר ללכת לחדר אוכל הבנאלי והלא מעניין, כאשר הולכים על וילה להשכרה, אפשר לבחור להימנע אפילו מקבלת ארוחת בוקר, ואף להכין אותה לבד. מרבית הווילות נמצאות באזורים בהם יש סופרמרקטים ואיטלזים, וקל מאוד לקנות אוכל, לאחסן אותו במקררים וליהנות מארוחות מפנקות בבוקר, מארוחות במסעדות בצהריים וכמובן, מעשייה של על האש בערב. גם מבחינת האטרקציות למבוגרים ולילדים יש יתרונות, שכן בדרך כלל, כאשר נמצאים בסביבה של מלונות, די מוגבלים מבחינת הפעילויות, אך כאשר בוחרים וילה, בוחרים גם מיקום טוב בצפון שקרוב לאטרקציות ( צפו במידע על מסלולי טיול בצפון ) בהם אתם רוצים לבקר.

היכן לחפש?
כדי למצוא את דילים הטובים ביותר של וילות בצפון למשפחות בזול ביותר צריך לדעת היכן לחפש. אתר "VilotNofesh" מציע רשימה ארוכה של וילות, הכוללת תמונות, מידע חשוב וכן, גם דילים והנחות. האתר עושה סדר בכל הנוגע לתחום הווילות להשכרה בארץ, ונותן גם מערכת סינון טובה שיכולה לעזור למצוא את הווילה המושלמת. ניתן לבצע סינון של מיקום, מספר חדרים, ואפילו מחיר. כאשר מסתכלים על סינוני המחירים רואים כי טווח המחירים הוא די גדול – בין 2,500 ל-8,000 שקלים בלילה. לכן, גיבוש תקציב הוא חשוב. מערכת הסינון עוזרת למצוא את האופציה הטובה ביותר לתקציב שלכם!

כמובן שהעדיפות היא להמשיך את סקר השוק ברשתות החברתיות. אפשר למצוא אתרי דירוג וביקורות ולהסתכל מה מבקרי עבר כתבו על המקום. שימו לב כי למקום שבחרתם יש ציון גבוה, אך כזה שמורכב מהרבה ביקורות, ולא מקצת. קראו את הביקורות וחפשו בין השורות את הדברים שחשובים לכם. ראו על מה אפשר לוותר ומה חשוב לכם, עם דגש על בטיחות ואיכות. דברו על בעל הנכס, שאלו אותו את השאלות החשובות, כמו האם יש מנגל ומטבח מאובזר, האם הבריכה עומדת בכל תקני הבטיחות, ומה מרחק הנסיעה וההליכה מהסופרמרקט או מהעיר הקרובה ביותר. השתמשו בבעל הנכס לטיפים נוספים ובאופן כללי, נסו לשמוע כמה שיותר עדויות ממקור ראשון, שכן עצות של פה לאוזן הן העצות האיכותיות ביותר.

גיבוש של חופשה הוא אינו פשוט כי הוא צריך להכיל את כולם ועדיין לא לגרום לחריגה קשה מהתקציב, שתקשה על החיים היום יומיים בחודשים של אחרי החופשה. לא צריך להתפרע ויש לדעת שגם בתקציב מוגבל ושפוי אפשר להשיג חופשה מושלמת ומהנה. צריך לבחור את הפרטנרים הנכונים, לסמן בפינצטה את האטרקציות האיכותיות וכמובן לנסות ולשחרר את הדאגות היום יומיות על מנת שיהיה אפשר לנצל את החופשה למנוחה מצד אחד, ולהנאה מהצד השני. חופשה אמורה להיות מהנה, איך היא לא צריכה לגרום לחור עמוק בכיס. עם תכנון נכון ובחירה נכונה של וילה, אפשר גם ליהנות וגם לחזור הביתה מבלי להצטער.